Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş

Gürkan ve Arzu (2)

Genel 6 Ağustos 2020

İlk hikâyemizde bizde swinger fikrinin nasıl geliştiğini anlatmıştım. Şimdi de bu hayata nasıl girdiğimizi anlatmak istiyorum.

Haziranın ilk haftası tatil beldesinde otel rezervasyonumuzu yapmıştık. Yanya iki oda ayarlamıştık. Onlar uçakla geleceklerdi, biz de arabayla yola çıkmıştık. Artık swinger hayata giriş yapacaktık. Yolda sürekli nasıl olacak nasıl yapacağız diye konuşurken, Arzu cep telefonundan porno film açtı. Bana filmi göstererek “kocacığım ben de böyle mi sikileceğim?” diye sordu. Ben de “daha da güzel sikileceksin” derken, eteğini yukarıya kaldırdı. İçine külot giymemişti. Amını parmaklamaya başladı. Ben de konuşmalarımızdan zaten sertleşmiş sikimi dışarı çıkardım “Karıcığım, yolda boş kalma al ağzına” dedim. Eğildi ağzına aldı ve yalamaya başladı. İlk defa ağzına boşalmama izin vermiş hatta spermlerimi yutmuştu. Demek ki Arzu çok azmıştı.

Yol boyunca bu şekilde oynaşarak devam ettik. Derken yol kenarında terk edilmiş bir benzin istasyonu gördüm ve arabayı oraya çevirdim. Ben arkaya geçip işeyeceğim dedim, Arzu ben de deyip yanıma geldi. Tam çömelip işerken sikimi aniden ağzına soktum. Hep işeyip hem ağzındaki sikimi emiyordu. Harika bir duyguydu.

İşemesi bitince ayağa kaldırıp duvara domaltıp, oracık da sikmeye başladım. Karımı ilk defa açık havada sikiyordum ve bu heyecanla hemen boşaldım.

Yola devam edip otele yerleştik. Eliflerin uçağı da inmiş otele doğru taksiyle geliyorlarmış. Otelin lobisinde beklemeye başladık. Arzu mini eteğinin üzerine bikinisinin üstünü giymişti. Üzerinde başka bir şey yoktu. Ben de tişört şort giymiştim. Derken Elifle kocası kapıda göründü. Elif de mini etek giymiş, üzerinde de dekolte bir bluz vardı. Kocası Alex ise pantolon gömlek giymişti.

Biraz hoşbeşten sonra odalarına çıktılar, aynı bizim gibi giyinip geldiler. Yemek yedik, normal arkadaşlar gibi sohbet ettik. Sonra arabayla bara geçtik

Barda ben Arzu’nun karşına oturdum. Arzu’nun bacağı hafifçe aralıktı. Birden külot giymediğini fark ettim. Sikim anında sertleşti. Alex sürekli karımın amına bakıyordu. Arzu sarılmalarla dokunmalarla onu azdırmaya çalışıyordu. Bu görüntü sikimi daha da sertleştirdi. Elif’i elinden tutup dansa kaldırdım. Ben de karım gibi sarılıp sikimi Elif’e dayadım. Elif “Canım dur, burada mı sikeceksin beni?” diye kıkırdadı. Ben “ne yapayım karım amını kocana gösterince dayanamadım azdım” der demez Elif dudaklarıma yapıştı. Bunu gören karım Alex’i elinde tutup piste kaldırdı. Alex karıma arkadan sarıp dans eder gibi sallanmaya başladı. Biz de onlara doğru yaklaştık. Elif kocasını alıp dans ederken Arzu yanıma gelip “Aşkım amımdan sular akıyor, külot da giymediğimden bacaklarıma kadar aktı” dedi. “Ne oldu, neden bu kadar azdın?” diye sorunca karım “nasıl azmayayım aşkım, adam resmen sikini sırtıma sapladı, o kadar büyük ki inanamazsın, resmen kazık gibi yaa” dedi. Ben de heyecanlanmıştım, “daha ne işte, istediğin yarrak bu değil mi?” diye sordum. Sırıtarak “bir de yesem!!!” dedi. Ben de “karıcığım sabır, bu işi görev gibi yapmayalım, işi akışına bırak” deyince, dudaklarıma yapıştı.

Dans bitip de yerimize otururken, Elif “çok sarhoş olmadan odalarımıza çıkalım bence, herkesin işi gücü var değil mi?” deyip bir kahkaha patlattı. Karım da gülerek “aynen canım işimiz var” dedi.

Otele doğru yola koyulduk, arakada oturan Elif ile kocası Alex sevişmeye başladılar. Karım Arzu şakayla “biliyoruz kocanın siki çok büyük ama otele kadar sabret” dedi. Elif de aynı havayla “canım rahat ol, bu yarrak kamu malı” diye kıkırdadı.

Tam bu esnada Alex sikini çıkarıp Elif’in ağzına verdi. Siki kocamandı. Hiç bu kadarını görmemiştim;

yirmi beş santimden az değildi. Elif o kadar iştahla yalıyordu ki, karım Arzu de tahrik olmuş, bir eliyle kendi amını okşarken diğer eliyle de benim sikimi kavramıştı. Hem konuşuyor hem de kendini tatmin ediyordu.

Sonunda otele gelmiş, herkes kendi odasına geçmişti. İçeri girer girmez üzerime atıldı. O kadar azmıştı ki, hemen sikişmeye başladık. Amı öyle sulanmıştı ki sikim içinde adeta uçuyordu. Öyle tahrik olmuştuk ki, hemen ama aynı anda boşaldık.

Sonra içinin de tesiriyle uyuya kalmışım. Saban gözlerimi açtığımda, Elif eğilmiş sikimi emiyordu. İrkildim. “Elif ne yapıyorsun, Arzu nerede?” diye sordum. “Korkma, lavaboda, o çıkana kadar seni uyandırayım” diye yanıt verdi. Bu arada Arzu “aşkım geldim!” diyerek banyonun kapısında belirdi ve Elif’e dönerek “az manyak değilsin ah!” dedi.

Elif “ canlarım sabah sabah geldim ki bazı şeyleri konuşalım diye” konuşması ciddiyetle sürdürürken eliyle sikimle oynamaya devam ediyordu. Sikim zaten sidiğin baskısıyla demir gibiydi.

Elif yeniden ciddiyete bürünerek “Canım sizler benim süper dostlarımsınız, seks olayı ise çok farklı, eminsiniz değil mi, sonra pişman olmayın, olursanız ilişkiniz bozulur” dedi. Karım Arzu de “Güzelim biz dostuz, yaşayacağız şeyi başka biri olsa çok düşünürdüm ama sizle olmasından zarar gelmeyeceğini ben biliyorum, onun için rahatım ben” dedi.

Ben de “ben de rahatım herkesin bundan zevk alacağını biliyorum” dedim. Ben böyle söyleyince elim gülümseyerek “o zaman ben şununla biraz oynayayım” deyip sikimle oynamayı sürdürdü. Arzu dudaklarıma yapışırken Elif te sikimi ağzıma aldı. Arzu  dudaklarını dudaklarımdan ayırıp amı ağzıma gelecek şekilde yüzümün üstüne oturup amını yalatmaya başladı. Elif de siki alttan vakumluyordu. Öyle sertleşmiştim ki anlatamam.

Elif sikimi ağzımdan çıkarıp “Gürkancığım senin şu yarağının nasıl siktiğinin hikayesini yıllarca Arzudan dinledim, şimdi tadına bakmak istiyorum ama götten!!!” deyince Karım Arzu “oooo şansa bak adam benim götümü hiç sikmeden Elif’inkini sikecek” dedi.

Ben “benim bir şartım var ama” dedim. Elif “şartın neyse kabul” deyip devam etti “Alex’in sikinin kalın olması nedeniyle götten hiç yemiyorum ama götten sikilmeyi seviyorum. Senin ki tan bu götlük” deyip kalçalarını şaplaklayarak domaldı.

Ben şartımı söyledim “Arzu yalayacak ben sokacağım” Arzu anında tepki gösterdi “saçmalama ya…” Bunun üzerine Elif sahte bir kızgınlıkla “dön kız ben sana yapacağım” dedi.

Arzu’u domaltıp yalamaya başladı. O kadar güzel yalıyordu ki Arzu adeta çıldırdı “sikin beni!” diye bağırmaya başladı. Bunun üzerine Arzu’nun arkasına geçip sikimi sırılsıklam olmuş amına yerleştirdim. Arzu Elif’e “harikasın canım, şimdi sen domal ben yalayacağım” dedi. Arzu Elif’in göt deliğini yalarken ben de Arzu’u amından sikiyordum. Bu şekilde biraz vakit geçince Elif isyankâr şekilde “aaaa yeter ya ben buraya sikilmeye geldim ne bu şimdi yaa?” dedi. .

Sikimi karımın amında çıkarıp Elif’e “gel canım gel senin götünün içinde patlayacak bu yarrak” deyip sikimi sıvazlarken Elif önümde domaldı. Göt deliği karımın yalamasından dolayı sırılsıklamdı. Ben sikimin kafasını göt deliğine dayayıp yavaş yavaş bastırırken Elif birden kendini bana doğru bastırmasıyla sikim kolayca dibine kadar kaydı. Göt sikmek harika bir şeymiş. Birkaç gelgitten sonra ben Elif’in götünün içinde patladım. Harika bir duyguydu. On dakika kadar seviştikten sonra Elif, “ben odamıza gideyim de kocama da vereyim, sikilmiş götü yalamayı çok sever” deyip kalkınca Karım Arzu“aşkım biz de gidelim mi, ben de o koca yarağı artık yesem diyorum” dedi. Ben de “aşkım sen git ben de biraz sonra katılırım size” dedim

Böyle dememin nedeni, Elif’in bana daha önce söylemesiydi. Ben olmadan karımın ilk defa daha rahat davranacağını düşünüyordu.

Odana ayrılırken Elifler odalarının kapı kartını bana verdiler.

Yirmi dakika kadar sonra ben de oraya gittim. Kapıyı açtığımda manzara süperdi. Elek koltukta bacaklarını ayırmış amıyla oynarken Alex de karını Elif’in göt deliğini yalıyordu.

Ben içeri girince Elif “hoş geldin, Alex Arzu’nun amcığını sikmek istiyor artık” dedi. Arzu de heyecanla öne atıldı “ Arzu de sikilmek istiyor artık” dedi.

“Ne istiyorsanız yapın” deyip Arzu’nun bacakları arasına çöküp amını yalamaya başladım. Bu sırada Alex de gelip sikini karımın eline verdi. Karım da eline aldığı koca siki ağzına götürüp iştahla yalayım emmeye başladı. Öyle keyif alıyor öyle mutluydu ki anlatamam. ,

Derken Elif de gelip altıma uzanıp sikimi yalamaya başladı.

Arzu yalvaran bir ifade ile “Lütfen artık sikin beni…” diye inledi. Elif karımı tutup yatağa doğru götürürken, Alex “bu amı da götü de sikmek istiyorum” dedi.  Arzu ürkerek “sik ama sadece amımı, götüm almaz o siki” dedi.

Alex yatağa sırtüstü uzandı, Koca aleti bir direk gibi dimdikti. Karım üzerine çıkıp, eliyle siki yakalayıp amının dudakları arasına yerleştirip koca sikin üzerine yavaş yavaş oturmaya başladı. Sik amına yavaş yavaş giriyor, giren her santimden ayrı ayrı zevk alıyordu. Dibine kadar girince önce kalçalarını çevirerek içine iyice yerleştirdi ve ardından üstünde zıplamaya başladı.

Onları ben büyülenmiş gibi seyrederken, Elif gelip, sikimi göstererek “şu taze kalkmışla nemi götten sikmeni istiyorum” dedi. Ben de hemen onu domalttım ama o sırtüstü yatıp bacaklarını iyice havaya kaldırdı “hayır arkadan değil, önden sikmeni istiyorum. Beni sikerken yüzünü görmek istiyorum” dedi.

Ben de kalçalarından yakalayıp götü meydana çıkana kadar kaldırdım ve kazık gibi olmuş sikimi daracık götüne soktum ve sikmeye başladım. Bakışlarım karıma kaydı. Arzu’nun gözleri kaymış, adamın kara koca siki karımın am sularıyla ıslanmış pırıl pırıl parlıyordu.

Orada yaklaşık üç saat kadar sikiştik. Her türlü pozisyonu denedik.

Daha sonra odamıza geçtik. Melik boynuma sarılıp “Aşkım sana bir kez daha âşık oldum. Böyle bir zevki yaşattığın için teşekkür ederim ama yine de beni senin sikmeni istiyorum” der demez dudaklarımız vantuz gibi yapıştı. Arzu “aşkım amımı yalar mısın?” dedi. Yatağa yatırıp amını yalamaya başlayınca ben de ayrı bir heyecan oluştu. Az önce başkası tarafından sikilen karımın amını yalıyordum. Arzu’nun pınar gibi coşan am suları eşliğinde sanırım iki saat daha sikiştik.

Etiket Yok

294 toplam görüntülenme, 2 bugün

  

One Response to “Gürkan ve Arzu (2)”

 1. Tuğrul5058298928 tarihinde 7 Ağustos 2020 @ 15:56

  Heyecan arayan olgun hanımefendiler heyecan serüveninize bir çentik daha atmak isterseniz iletişime geçelim lütfen 5058298928

Yorum Yap

 • Üvey kızımı sikerken annesi yakaladı

  yayınlayan tarih 13 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  39 yaşındayım, eşim Zeliha 37 yaşında. Açık tenli karım güzel ve alımlı. Hiçbir şeyi dert etmez, kendi başının çaresine bakar. Kadir ve İrem adında iki çocuğumuz var. Antalya’da reklam ve afiş üzerine çalıştığım özel bir işim var. 17 yaşındaki oğlumuz Kadir ile 16 yaşındaki kızımız İrem anlaşamayınca ve sürekli kavga edince lise 2’de okuyan Kadir’i […]

 • Üvey Babam Beni Sikti

  yayınlayan tarih 13 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  Merhaba arkadaşlar. Eşimi 3 yıl önce kaybettim ve onun ölümünün ardından gelen yalnızlık benim için çok zordu. Onun yokluğunda gerçekten kendimi toparlayamıyordum. Zengin biri olmama rağmen yalnızlığımdan ve mutsuzluğumdan kaynaklandığını düşündüm. Bu yüzden evlenmeye karar verdim. Sonunda beni 2 yıl önce kocasını bir kazada kaybetmiş bir kadınla tanıştırdılar. Ben de o kadını sevdim ve onunla […]

 • İlk Seksimi Teyzem ile yaptım

  yayınlayan tarih 13 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  18 yaşıma yeni girdim ehliyetimi aldığım gün öğlen eve gidiyordum çok mutluydum araba alma vakti gelmişti ama bu düşünceyle evin önüne geldim. Babamı nasıl düşündüreyim yabancı plakalı siyah bir BMW gördüm ve arabaya biraz baktıktan sonra kapıyı çaldım ve kapı açıldı. öylece bakakaldık öylece bakıştık küçük askılı etek yok göğüsleri görünüyordu yüksek topuklu sandalet giymiş […]

 • Baldızın tuzağına düştüm

  yayınlayan tarih 13 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  Merhaba adım Kübra 32 yaşındayım evli 3 çocuk annesi 3 çocuk annesi eşimle görücü usulü evliyim mutlu bir ailem var ayrıca 3 yaşında bir ablam ve bir ablam var yakışıklı enişte. Kayınbiraderim geldi çocukların hepsi okulda baldızım ordan geçiyorum çok sıkıldım tuvalete gidebilirmiyim dedim tabi ki dedim kapı açık 5 dakika sonra eve gittim kapıyı […]

 • Kahretsin, ona aşığım porno hikaye

  yayınlayan tarih 28 Aralık 2022 - 0 Yorumlar

  Merhaba. Ben Porno Hikayeler paylaşan Seks hikayelerimi sizlere sunan Bülent. 29 yaşındayım, 10 yıllık evliyim, dünyalar güzeli bir kocam ve bir oğlum var. Çocuğumuz olunca kayınpederim çocuğa daha kolay baksın diye yakın bir mahalleye taşındık. Eşimin akrabalarının hepsi yakınlarda yaşıyordu. Artık onlara yakındık. Ondan sonra her şey başladı. Elbette yakın olduğu için herkesle her zaman […]